AeroChamber PLUS Flow-Vu dla dzieci

Komory AeroChamber dostępne są dla dzieci w każdym wieku.

Produkty AeroChamber Plus Flow-Vu przeznaczone dla dzieci, dostępne są dla trzech grup wiekowych. Dostosowane są do odpowiedniego wieku, charakteryzują się dużą kompatybilnością z popularnymi aerozolami z dozownikiem (dostępnymi tylko na receptę) oraz zapewniają intuicyjną i prostą obsługę.

AeroChamber* dla dzieci

Z maską dla niemowląt, 0-18 miesięcy (Pomarańczowy)

Produkt - AeroChamber Plus Flow-Vu z maską dla niemowląt (Pomarańczowy)

Z maską dla dzieci, 1-5 lat (Żółty)

Produkt - AeroChamber Plus Flow-Vu z maską dla dzieci (Żółty)

Z ustnikiem dla dzieci od 5 roku życia (Zielony)

Produkt - AeroChamber Plus Flow-Vu z ustnikiem - KIDZ - (Zielony)

DLACZEGO POMOC W INHALACJI JEST POTRZEBNA?

Komora AeroChamber umożliwia łatwą inhalację za pomocą inhalatora z odmierzoną dawką, przepisanego przez lekarza. Aerozol jest uwalniany do komory i można go stamtąd wdychać bez żadnych problemów – bez konieczności koordynowania oddychania i uwalniania inhalatora. Przeczytaj więcej o zaletach AeroChamber.

Podawanie leków dzieciom nie zawsze jest łatwe. AeroChamber oferuje szczególnie wysoki poziom bezpieczeństwa pacjenta dzięki „wskaźnikowi przepływu wdechowego”. Wskaźnik przepływu wdechowego AeroChamber PLUS Flow-VU i FlowSignal zapewniają pacjentowi i personelowi pielęgniarskiemu pewność, że inhalacja jest optymalna.

Wszystkie produkty AeroChamber dla dzieci nie zawierają bisfenolu A (BPA), ftalanów, lateksu i PVC!

Dziecko używa przy pomocy swojej matki, AeroChamber z maską

CZY WIDZIAŁEŚ JUŻ NASZE FILMY DLA UŻYTKOWNIKÓW?

W celu ułatwienia korzystania z komór AeroChamber*, polecamy obejrzenie naszych filmów dla użytkowników. Objaśniają one krok po kroku, jak korzystać z komór AeroChamber* Plus Flow-Vu, a także dowiesz się o wielu cennych wskazówkach. Wszystkie filmy dostępne są w języku polskim, angielskim i niemieckim.

Ten wideo jest dostępny w języku polskim z polskimi napisami.

The video is available in English with English subtitles.

Kontakt

Masz pytania dotyczące naszych produktów lub potrzebujesz konsultacji? Skontaktuj się z nami, a my zareagujemy najszybciej, jak to możliwe!