Slide

Zalety komór AeroChamber Plus Flow-Vu

Komora inhalacyjna AeroChamber Plus Flow-Vu, poza wieloma zaletami, zawiera „technologią Flow-Vu”, dzięki czemu zapewnia bezpieczną i optymalną inhalację! AeroChamber Plus Flow-Vu - Maska dla dorosłych z opisem Flow-Vu

Zalety komór AeroChamber Plus Flow-Vu

Antystatyczna i przezroczysta komora

Antystatyczna komora umożliwia uzyskanie stałej dawki bez niepożądanych efektów statycznych. AeroChamber* można stosować bezpośrednio po rozpakowaniu. Przezroczysta komora pozwala na obserwację mgiełki aerozolu lub stwierdzenie braku leku w przypadku gdy mgiełka nie jest widoczna.

Bardzo łatwy w obsłudze

Komora inhalacyjna AeroChamber* jest mała, poręczna i łatwa do czyszczenia. AeroChamber* można rozłożyć w posty sposób. Trzy elementy należy oczyścić w mydlinach, wypłukać czystą wodą i suszyć pionowo. Alternatywnie można również czyścić komorę AeroChamber* w zmywarce w temperaturze do 70 °C.
Opis części AeroChamber Plus Flow-Vu z maską dla niemowląt (pomarańczowy)

Wysokie bezpieczeństwo pacjenta

Wskaźnik przepływu wdechowego AeroChamber PLUS Flow-VU i FlowSignal zapewniają pacjentowi i personelowi pielęgniarskiemu pewność, że inhalacja jest optymalna.
AeroChamber Plus Flow-Vu maska dla dorosłych (Niebieski)

Wysoka kompatybilność

AeroChamber* można łączyć z wszystkimi dostępnymi na rynku aerozolami leczniczymi wydawanymi na receptę.
Widok z przodu na maske AeroChamber Plus Flow-Vu

Maska ComfortSeal*

Maska AeroChambers* składa się z anatomicznie ukształtowanego elastomeru silikonowego bez latexu i PCV. Szczelnie przylega do twarzy i jest przyjemna w dotyku.

Tolerancja leków

AeroChamber* PLUS Flow-VU nie zawiera bisfenolu A (BPA), ftalanów, lateksu, a także PVC. Antystatyczna komora jest mała, poręczna i zapewnia optymalną inhalację, a wskaźnik Flow-Vu jest wizualną pomocą podczas przyjmowania leku.

Główne zalety komór AeroChamber* dla personelu pielęgniarskiego

Wskaźnik FlowVu daje pewność zarówno pacjentowi, jak i personelowi medycznemu, że inhalacja jest optymalna.

Wskaźnik FlowVu:

  • Ułatwia kontrolowanie liczby oddechów
  • Umożliwia kontrolowanie szybkości przyjmowania leku – w momencie, gdy pacjent bierze wdech za szybko, wskaźnik FlowVu reaguje dźwiękiem
  • Wskazuje, czy maska jest poprawnie założona i dobrze uszczelniona
Produkt - AeroChamber Plus Flow-Vu z ustnikiem - KIDZ - (Zielony)

Jak działa komora AeroChamber?

AeroChamber Plus Flow-Vu umożliwia prostą inhalację aerozolu wziewnego, przepisanego przez lekarza. Dzięki właściwościom komory AeroChamber*, niebezpieczeństwo działań ubocznych w jamie ustnej i gardle (np. chrypka, podrażnienie, zakażenie grzybicze) ulega znacznej redukcji.

Pomoc inhalacyjna, opis bez AeroChamber

Inhalacja bez pomocy

  • Wysoki poziom osadzania się substancji czynnej w jamie ustnej i gardle
  • Ryzyko wystąpienia skutków ubocznych
Mechanizm działania AeroChamber

Inhalacja z pomocą komory AeroChamber*

  • Znaczna większość leku trafia do płuc

Po włożeniu aerozola wziewnego do tylnej części komory i uwolnieniu sprayu, lek zbiera się w komorze, a jednocześnie się z niej nie ulatnia. Dzięki temu, lek można przyjmować za pomocą kilku wdechów. Podczas inhalacji duże cząsteczki są odfiltrowywane, dzięki czemu pacjent może wdychać tylko składniki aktywne. 

Filmy wideo

Poświęć 2 minuty na obejrzenie filmu wyjaśniającego, jak prawidłowo korzystać z komory AeroChamber Plus Flow-Vu dla dzieci i dorosłych.

AeroChamber PLUS Flow-Vu Video

Rzut oka na wszystkie produkty AeroChamber*!