Slide

AeroChamber Plus Flow-Vu

Komory AeroChamber Plus Flow-Vu to owoc ponad 25-letniego doświadczenia w najlepszej do tej pory wersji AeroChamber. AeroChamber Plus Flow-Vu z maską dla dzieci AeroChamber Plus Flow-Vu z ustnikiem dla dzieci AeroChamber Plus Flow-Vu z maską dla dorosłych

Korzyści z używania AeroChamber Plus Flow-Vu

Antystatyczna i przezroczysta komora

Antystatyczna komora umożliwia uzyskanie stałej dawki bez niepożądanych efektów statycznych. AeroChamber* można stosować bezpośrednio po rozpakowaniu. Przezroczysta komora pozwala na obserwację mgiełki aerozolu lub stwierdzenie braku leku w przypadku gdy mgiełka nie jest widoczna.

Bardzo łatwy w obsłudze

AeroChamber* Komora inhalacyjna AeroChamber* jest mała, poręczna i łatwa do czyszczenia. AeroChamber* można rozłożyć w posty sposób. Trzy elementy należy oczyścić w mydlinach, wypłukać czystą wodą i suszyć pionowo. Alternatywnie można również czyścić komorę AeroChamber* w zmywarce w temperaturze do 70 °C.

Maska ComfortSeal*

Maska AeroChambers* składa się z anatomicznie ukształtowanego elastomeru silikonowego bez latexu i PCV. Szczelnie przylega do twarzy i jest przyjemna w dotyku.

Wysoka kompatybilność

AeroChamber* można łączyć z wszystkimi dostępnymi na rynku aerozolami leczniczymi wydawanymi na receptę.

Wieloletnie doświadczenie

Komory AeroChamber Plus FlowVu to owoc ponad 25-letniego doświadczenia w najlepszej jak do tej pory wersji AeroChamber.

Tolerancja leków

AeroChamber PLUS Flow-VU nie zawiera bisfenolu A (BPA), ftalanów, lateksu, a także PVC. Antystatyczna komora jest mała, poręczna i zapewnia optymalną inhalację, a wskaźnik Flow-Vu jest wizualną pomocą podczas przyjmowania leku.

Wysokie bezpieczeństwo pacjenta

Wskaźnik przepływu wdechowego AeroChamber PLUS Flow-VU i FlowSignal zapewniają pacjentowi i personelowi pielęgniarskiemu pewność, że inhalacja jest optymalna.

Jak zbudowana jest komora AeroChamber PLUS Flow-Vu?

Opis wszystkich części AeroChamber Plus Flow-Vu

Jak działa komora inhalacyjna?

AeroChamber Plus Flow-Vu umożliwia prostą inhalację aerozolu leczniczego zalecanego przez lekarza. Aerozol podawany jest do komory inhalacyjnej i może być z niej inhalowany bez większych problemów oraz bez potrzeby koordynacji oddechu i podawania aerozolu leczniczego.

Pozwala to na przeniknięcie większej ilości substancji czynnej do płuc, powodując jednocześnie pozostawianie mniejszej ilości pozostałości leku w jamie ustnej i gardle. Jest to ważne szczególnie w przypadku aerozoli leczniczych zawierających kortyzon, niebezpieczeństwo działań ubocznych w jamie ustnej i gardle (np. chrypka, podrażnienie, zakażenie grzybicze) ulega znacznej redukcji.

Pomoc inhalacyjna, opis bez AeroChamber

Inhalacja bez pomocy

  • Wysoki poziom osadzania się substancji czynnej w jamie ustnej i gardle
  • Ryzyko wystąpienia skutków ubocznych
Mechanizm działania AeroChamber

Inhalacja z pomocą komory AeroChamber

  • Znaczna większość leku trafia do płuc

Rzut oka na wszystkie produkty AeroChamber PLUS Flow-VU!